Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132722
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Elvárások

Pozíció leírása / feladatok

Amit kínálunk

1 211 Ft

fizetés óránként

Gyakornoki állás

nem szükséges végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület, Magyarország

[leiras_rovid] => Elvárások Még legalább 1 év aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony műszaki felsőoktatási intézményben, mérnökinformatikai szakon Felhasználói szintű Linux ismeret Középfokú angol nyelvtudás MS Office felhasználói szintű ismerete Heti 20 óra vállalása, rugalmas munkaidő beosztással Nyitott vagy az új [cim] => Mobilinternet gyakornok [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest IX. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7868-mobilinternet-gyakornok [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-09 11:18:42 [lekeres_datum] => 2020-10-09 11:18:42 [premium_datum] => 2020-11-08 11:18:42 [lejarat_datum] => 2020-11-09 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 34 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 138 [jelentkezes_num] => 435 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 [bounce] => ) ) )