Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 133046
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>  DataCenter Administrator munkájának segítése Raktárrendezés, IT készletnyilvántartás és beszállítások kezelése Beszerzési rendszer kezelése, napi ope

Az Euronet Services Kft. az egyik legmegbízhatóbb elektronikus pénzügyi szolgáltató nagyvállalattá nőtte ki magát. Világméretű befolyásra tett szert: jelenleg több mint 2500 ATM bankautomatát üzemeltet számos európai országban, valamint az Egyesült Államokban.

A jelenleg kialakult egészségügyi helyzetben is számítunk a jelentkezésedre. Skype interjú, a munkahelyen gondos odafigyelés és otthoni munkavégzési lehetőség vár.

Feladatok:

Elvárások:

Munkaidő

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => DataCenter Administrator munkájának segítése Raktárrendezés, IT készletnyilvántartás és beszállítások kezelése Beszerzési rendszer kezelése, napi ope [cim] => IT gyakornok [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XII. [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => juhasz.barbara@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => Juhász Barbara [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-10-15 07:21:04 [lekeres_datum] => 2020-10-15 07:21:04 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-11-10 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 32338 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 36 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 93 [jelentkezes_num] => 26 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 [bounce] => ) ) )