Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113976
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Nagy mennyiségű adatok, tervező modulok új támogatott programozási nyelven írt adatbázisba konvertálása Vállalati SharePoint és felhő alapú szolgáltatások frissítése, kezelése Termelési szervezet működésének támogatása

Elvárások:

Folyamatban lévő informatikai vagy mérnökinformatikai tanulmányok Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban Programozási nyelvek gyakorlati ismerete Precíz, megbízható, önálló munka Munkaidő Hétfőtől péntekig, 08:00-17:00 között Heti minimum 25-30 órában vállalható gyakornoki állás Hosszú távú diákmunka Tervezett kezdési lehetőség április/május Amit kínálunk Bruttó 1650 Ft/óra Szakmai fejlődési lehetőség, fiatalos csapat, jó hangulat Skype interjú Vezetői engedéllyel otthoni munkavégzés lehetősége Rugalmasan végezhető diákmunka Szakmai gyakorlat igazolása Önálló munkavégzés, folyamatos visszajelzések, teljesítményértékelés Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem. A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik. Szeretnél Te is részese lenni ennek a csapatnak? A jelenleg kialakult egészségügyi helyzetben is számítunk a jelentkezésedre. Skype interjú, a munkahelyen gondos odafigyelés és adott esetben, vezetői engedéllyel otthoni munkavégzési lehetőség vár a betanulás után. Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen. [leiras_rovid] => [cim] => Adatbázis és rendszerkezelő gyakornok [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest IV. kerület [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => toth.lilla@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [lekeres_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-16 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 30953 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 10 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 90 [jelentkezes_num] => 4 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 ) ) )