Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113299
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Magyar tulajdonú, közel 80 fős, információ biztonsággal, titkosított mobilkommunikációval, illetve IT üzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk automata tesztelő kollégát.
Az új kolléga egy scrum csapat tagjaként venne részt automatizált szoftvertesztelésben. Erős technikai tesztelésről van szó, így előrelépés azok számára, akik ezen a vonalon szeretnének fejlődni, illetve azok számára akik az IT security világába szeretnének elmélyedni.

Feladatok:

Elvárások:

VAGY

Előnyök:

Amit kínálunk:

[leiras_rovid] => Magyar tulajdonú, közel 80 fős, információ biztonsággal, titkosított mobilkommunikációval, illetve IT üzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk automata tesztelő kollégát. Az új kolléga egy scrum csapat tagjaként venne részt automatizált szoftvertesztelésben. Erős technikai tesztelésről van szó, így el [cim] => Automata tesztelő [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest VI. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => workline.hu [email] => boglarka.balint@manuvia.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 06309079171 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Manuvia Expert Recruitment [kapcsolattarto] => Bálint Boglárka [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-05-21 14:08:44 [lekeres_datum] => 2020-05-21 14:08:44 [premium_datum] => 2020-06-21 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-06-21 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49740 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 233 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49740 [munkak_num] => 45 [jelentkezes_num] => 109 [cegnev] => Manuvia Expert Recruitment [weboldal] => https://manuviarecruitment.hu/ [telefonszam] => 36202888535 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49740 [vezeteknev] => Somsák [keresztnev] => Zsuzsa [felhasznalonev] => manuviarecruitment [jelszo] => 64bc7c9f5a40b7993ff5666346ff99aa [email] => Zsuzsa.Somsak@manuvia.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-29 14:16:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [hirlevel_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )