Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 119759
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Partnerünk Magyarország egyik elsőszámú cloud native szolgáltatója, akik elsősorban Java alapú alkalmazásfejlesztés- és integráció mellett tanácsadással is foglalkoznak.

Partnereik főképp a banki és média szektorban tevékenykednek, jelenleg is banki ügyfelüket szeretnék támogatni egy Business Analyst kollégával.

Amennyiben szívesen kamatoztatnád és fejlesztenéd már megszerzett tudásod, ne habozz jelentkezni!

Feladatok

Elvárások

Előnyök

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => Partnerünk Magyarország egyik elsőszámú cloud native szolgáltatója, akik elsősorban Java alapú alkalmazásfejlesztés- és integráció mellett tanácsadással is foglalkoznak. Partnereik főképp a banki és média szektorban tevékenykednek, jelenleg is banki ügyfelüket szeretnék támogatni egy Business Analyst kollégával. [cim] => Business Analyst [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => MP Solutions Kft. [kapcsolattarto] => MP Solutions Kft. [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-05-14 11:53:48 [lekeres_datum] => 2020-05-14 11:53:48 [premium_datum] => 2020-06-13 11:53:48 [lejarat_datum] => 2020-06-14 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49893 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 105 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49893 [munkak_num] => 16 [jelentkezes_num] => 18 [cegnev] => MP Solutions Kft. [weboldal] => https://www.mps.hu [telefonszam] => 306286177 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49893 [vezeteknev] => Erdős [keresztnev] => Annamária [felhasznalonev] => worklinemps [jelszo] => 7ce97e80517fac23f351c0791b098111 [email] => aerdos@mps.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-02 11:47:16 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-02 11:47:16 [hirlevel_datum] => 2020-04-02 11:47:16 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )