Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 119788
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Linux szerverek üzemeltetése (Redhat, CentOS) KVM infrastruktúra üzemeltetése Operációs rendszerek működésének optimalizálása Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben Éles és tesztkörnyezetek kialakítása, működtetése Kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel és külső szakértőkkel DevOps tevékenységben történő aktív részvétel Google Play és Appstore kezelési feladatok Fejlesztési tevékenység támogatása

Elvárások:

Redhat, KVM ismeretek Docker, Kubernetes technológia ismerete előny Hálózati ismeretek – VLAN-ok, VPN megoldások Mikrotik és/vagy Cisco routerek ismerete Strukturált gondolkodásmód Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés, precizitás Munkaidő Hétfőtől péntekig 8.00-16.30 között rugalmas beosztásban, heti minimum 20-25 órában Amit kínálunk Teljesítmény és ismeretek arányában növekvő bérezés Hosszú távú diákmunka Változatos projektek Szakmai támogatás és fejlődési lehetőség Szakmai gyakorlat lehetősége Előrelépési lehetőség senior fejlesztői pozícióba Előnyt jelent: DRBD technológia ismerete HAProxy, nginx konfigurációs tapasztalat Storage és SAN ismeretek Nagios ismerete Partnercégünk több mint 15 éves szakmai és iparági tapasztalatra alapozva működik. Tevékenységük során szoftveres előkészítési, tervezési, megvalósítási, üzemeltetési és továbbfejlesztési feladatokat látnak el. Jelentkezés Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti e-mail címemen. Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is! [leiras_rovid] => [cim] => DevOps és rendszerüzemeltető [hely] => Veszprém megye [hely_id] => 20 [telepules] => Veszprémvarsány [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => gyuracz.tibor@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-05-18 08:59:57 [lekeres_datum] => 2020-05-18 08:59:57 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-06-11 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 31027 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 23 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 47 [jelentkezes_num] => 23 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 ) ) )