Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 115737
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>
DEVOPS mérnök • PBS-5114
Kategória:

Informatikai fejlesztés / Rendszergazda / Szoftvertesztelő
Megye:

Budapest
A pozíció leírása:

Amerikai piacra dolgozó, media streaming megoldások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó megbízó cégünk részére keresünk Devops mérnök pozícióba munkatársat.
Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:
— Amerikai, media orientáltságú, nagy rendelkezésre állású, redundáns rendszerek (főleg multi tier webalkalmazások) építése, monitorozása, performancia analizálása:
Napi és esemény alapú operatív műveletek biztosítása, elemzése és beavatkozása
Tervek és kivitelezési megoldások készítése
Módosítások kivitelezése és leriportolása
— Lehetséges automatizálási feladatok felismerése és kivitelezése
— Feladatok feldolgozása JIRA taszkok alapján
— Belső csapat támogatása CI/CD szempontból
Munkaidő : 8 órás
Esetlegesen telefonkonferenciákba történtő bekapcsolódás az esti órákba szükség esetén, hetente max. 1 alkalom, mely felosztásra kerül a kollégák között.
A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:
— Minimum erős középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban (napi szinten kell használni)
— Cloud technológiák alapos ismerete vagy gyors betanulással történő megismerése:
AWS (EC2, ECS, RDS, NLB, Fargate, SQS, DynamoDB)
Cloudflare (SSL Offload, DNS, WAF)
Azure (minimális használat)
— Linux/Windows Serverek ismerete
— Script nyelvek ismerete (Bash, PowerShell, Python)
— Flexibilitás
— Rendszerszemlélet
Előny:
— .NET Core ismerete
— CD/CI pipelineok kezelése
— VMWare/ESX/Power CLI ismerete
— Proxy, Gateway
— Docker vagy más konténer technológiák ismerete
— SQL Server Clusterek, HA megoldások ismerete, támogatása
— Storage rendszerek felépítése
— GTM/LTM/BGP Hálózati megoldások ismerete
— Monitoring rendszerekben történő jártasság (Orion, Grafana, Prometheus)
Nyelvtudás:

Minimum erős középszintű angol nyelvtudás.
A megbízó cég profilja:

Megbízónk dinamikusan fejlődő vállalat, melynek fő profilja a prémium média streaming megoldások amerikai piacra történő tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.
Amit megbízónk kínál:
— Versenyképes, elvárásoknak megfelelő fizetés
— Modern iroda
— Nemzetközi csapat, külföldiekkel történő munkavégzés
— AWS/Cloudflare Enterprise szintű hozzáférés
— Érdekes és színvonalas projektek
— Macbook Pro számítógép
— 1 év után a fizetés mellé bónuszrendszer, ami évi háromszori kifizetést biztosít az év folyamán.
Munkavégzés helye: 14.kerület
Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén – előzetes egyeztetés alapján – megbízónknak való továbbításához.
Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást
[leiras_rovid] => DEVOPS mérnök •PBS-5114 Kategória: Informatikai fejlesztés / Rendszergazda / Szoftvertesztelő Megye: Budapest A pozíció leírása: Amerikai piacra dolgozó, media streaming megoldások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó megbízó cégünk részére keresünk Devops mérnök pozícióba munkatársat. Feladatkör, felelőss [cim] => DEVOPS mérnök [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => info@pbs-job.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => PBS Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-05-06 11:26:16 [lekeres_datum] => 2020-05-06 11:26:16 [premium_datum] => 2020-06-06 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-06-06 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49900 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 175 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49900 [munkak_num] => 51 [jelentkezes_num] => 57 [cegnev] => PBS Kft. [weboldal] => https://www.pbs-job.hu/ [telefonszam] => 302385002 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49900 [vezeteknev] => Surányi [keresztnev] => Judit [felhasznalonev] => worklinepbs [jelszo] => 36a0bc3eecbe847e49fc96a55229cfbf [email] => info@pbs-job.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-03 13:05:35 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-03 13:05:35 [hirlevel_datum] => 2020-04-03 13:05:35 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )