Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 119790
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Technológiairányítási csoport támogatása Folyamat-és minőségmenedzsment KPI jelentések, adatbázis karbantartása IT és hálózati eszközök menedzsmentje Licenckezelés Rendszeres együttműködés az érdekelt felekkel

Elvárások:

Érvényes nappali tagozatos hallgatói jogviszony Betöltött 18. életév Folyékony angol nyelvtudás Haladó szintű Excel és PowerPoint ismeretek Analtikus gondolkodásmód Munkaidő Hétköznaponként, heti 20 órában, irodai megjelenéssel Min. fél év vállalása elvárt Amit kínálunk Bruttó 1211 Ft/óra Diákmunka keretein belül ismerheted meg egy globális vállalat működését Szakmai gyakorlat leigazolása Higiénikus környezet, kézmosási, fertőtlenítési lehetőség Előnyt jelent: Informatikai tanulmányok Hasonló területen szerzett tapasztalatok A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén az Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni. Csatlakozz és légy részese ezeknek a sikereknek! A jelenlegi helyzet miatt az interjúk megtartása várhatóan június elejétől lesz esedékes. Jelentkezés Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg. Interjúk megtartása várhatóan május közepétől lesz esedékes. [leiras_rovid] => [cim] => Technológiai gyakornok [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest IX. kerület [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => juhasz.barbara@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-05-18 08:59:57 [lekeres_datum] => 2020-05-18 08:59:57 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-06-10 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 31284 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 14 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 47 [jelentkezes_num] => 23 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 ) ) )