Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 134414
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Olyan inspiráló vállalati kultúrára vágysz, ahol igazán innovatív megoldások születnek?

Vettél már részt projektmunkában? Érdekelnek az egyedi megoldások, és szeretnél részese lenni egy újabbnak?

Eddig a klaviatúra előtt töltötted a fél életed, de többre vágysz? …egy pörgősebb, mozgalmasabb IT-s állásra?

Ingatlanüzemeltetéssel, irodaházak, bevásárlóközpontok bérbeadásával foglalkozó cégünk Rendszerüzemeltetőt keres!

Sikeres, biztos munkahely

Ha hosszú távra tervezel, válassz minket! 25 éves vállalatunk innovatív megoldásaival került a dinamikusan (és meghatározó mértékekkel) növekvő szereplői közé, és korántsem kívánunk lassítani a tempón!

Megbecsülés

A számottevő belső és külső képzések mellett, tárgyi eszközökkel járulunk hozzá a zökkenőmentes, eredményes munkavégzéshez, így laptopot és telefont is biztosítunk. Csapatunkba várunk akár alkalmazotti jogviszonyba, de akár EV-ként is!

Fejlődési lehetőség

Nálunk nem csak a fejlődési lehetőségeid biztosítottak, de különböző -nem akármilyen- képzésekre is van lehetőség, hiszen tudjuk, hogy az ezekre ráfordított források, kamatostul megtérülnek.

Munkaidő:

9:00-17:30

FELTÉTEL és szükséges:

Felsőfokú IT végzettség és/vagy Megfelelő releváns tapasztalat
(nem befejezett felsőfokú tanulmányokat is elfogadunk)

IT rendszerüzemeltetésben szerzett legalább 3 év tapasztalat

Hálózati eszközök és IP hálózati beállítások ismerete

Projektmenedzsment ismeretek / -tagként szerzett tapasztalat

Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

MS AD és hálózat magas fokú ismerete

MSB, CIFS ismerete

WiFi technológia ismerete

MS Office programok magas fokú ismerete

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület

Mit kínálunk?

Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

Magas színvonalú szakmai képzéseket, tanfolyamokat

Céges laptopot, telefont

Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapatot

Csapatépítő rendezvényeket

Milyen feladatok tartoznak a pozícióhoz?

IT fejlesztési projektek átvétele működtetésre és felügyeletre

IT beszerzések előkészítésében és lebonyolításában való közreműködés

Hibafelderítés és hibakezelés vagy ebben való közreműködés

Az IT szervezet által biztosított felhasználói, hálózati és szerver szolgáltatások üzemeltetési feladatainak ellátása, dokumentálása

Kisebb IT projektek, fizikai hálózat kiépítése vagy üzembe helyezése, vagy komplex rendszer egy részének az üzembe helyezése

Kapcsolatok biztosítása, központi gép üzemeltetése, Wi-Fi rendszer üzemeltetése, tűzfal konfigurálása

Az IT szervezet által biztosított felhasználói, hálózati és szerver szolgáltatások üzemeltetési feladatainak ellátása, dokumentálása, ezek managelése

Anyagbeszerzés, átadás

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel

Felsőfokú IT végzettséggel és/vagy Megfelelő releváns tapasztalattal

IT rendszerüzemeltetésben szerzett legalább 3 év tapasztalattal

Hálózati eszközök és IP hálózati beállítások ismerettekkel

Win, Linux, és Cisco ismeretek

Projektmenedzsment ismeretekkel / -tagként szerzett tapasztalattal

MS AD és hálózat magas fokú ismeretével

WiFi technológia ismeretekkel

MS Office programok magas fokú ismeretével

Talpraesettség, megoldásközpontúság, időben is strukturált személyiséggel

Jó kapcsolatteremtő készség, pozitív attitűddel

Pörgős, jövős-menős, nyitott személyiséggel

Előnyként tartjuk számon, ha rendelkezel

Python / C# / C++ / PHP) programozási nyelv ismeretével

Webes szabványok ismeretével

Mentési megoldások ismeretével

Microsoft, illetve Cisco vizsgákkal

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

[leiras_rovid] => Olyan inspiráló vállalati kultúrára vágysz, ahol igazán innovatív megoldások születnek? Vettél már részt projektmunkában? Érdekelnek az egyedi megoldások, és szeretnél részese lenni egy újabbnak? Eddig a klaviatúra előtt töltötted a fél életed, de többre vágysz? …egy pörgősebb, mozgalmasabb IT-s állásra? Ingatlan [cim] => Rendszerüzemeltető – Budapest VI. kerület [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest VI. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://ijob.hu/allasaink/rendszeruzemelteto-budapest-vi-kerulet/?utm_source=workline&utm_medium=alap&utm_campaign=gpol_rendszeruzemelteto [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Ijob.hu [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-28 08:07:22 [lekeres_datum] => 2020-10-28 08:07:22 [premium_datum] => 2020-11-27 08:07:22 [lejarat_datum] => 2020-11-28 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50729 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 101 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50729 [munkak_num] => 18 [jelentkezes_num] => 51 [cegnev] => Ijob.hu [weboldal] => https://ijob.hu/ [telefonszam] => 704235697 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50729 [vezeteknev] => Cser [keresztnev] => Annamária [felhasznalonev] => worklineijob [jelszo] => b22508062c4ddc7f91104aa7ed37e15d [email] => cs.annamaria@ijob.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-30 16:12:07 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-30 16:12:07 [hirlevel_datum] => 2020-07-30 16:12:07 [updated_at] => 2020-08-04 14:42:40 [bounce] => ) ) )