Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 134602
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Bevezető

Operation Support Specialist

munkatársat keresünk partnerünk folyamatosan növekvő csapatába. A feladataid között szerepel a projektek megtervezése és irányítása, az ügyfelekkel történő napi szintű kommunikáció, valamint szoros együttműködés partnercégünk vezetésével. Ez egy nagyszerű lehetőség azon IT projekt koordinálásában jártas jelöltek számára, akik szeretnének feljebb lépni karrierjükben.

Feladatok

Amiben számítunk Rád:

Elvárások

Téged várunk, ha:

[leiras_rovid] => [cim] => Operation Support Specialist [bersav] => [hely] => Hajdú-Bihar megye [hely_id] => 9 [telepules] => Debrecen [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => https://allas.hsagroup.hu/jobs/Operation-Support-Specialist [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => HSA [kapcsolattarto] => Péntek Enikő [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-29 09:25:17 [lekeres_datum] => 2020-10-29 09:25:17 [premium_datum] => 2021-04-27 10:25:15 [lejarat_datum] => 2021-04-27 10:25:15 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49979 [kulso_id] => 500 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 89 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49979 [munkak_num] => 147 [jelentkezes_num] => 218 [cegnev] => HSA [weboldal] => https://allas.hsagroup.hu/ [telefonszam] => 306789784 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49979 [vezeteknev] => Vitos [keresztnev] => Albert [felhasznalonev] => worklinehsa [jelszo] => 3bb6cab1228078eeabedf431222f2905 [email] => vitos.albert@hsakft.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-20 10:46:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )