Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 135934
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével, portálépítéssel, üzleti intelligencia, adattárház megoldásokkal foglalkozó szoftverfejlesztő cég keres DevOps mérnök kollégát, aki meglévő tudásával és tapasztalataival gazdagítaná őket.

Szükséges

Jó, ha van

Napi feladataid

Specifikációk

Irodán belüli juttatások

Extrák

[leiras_rovid] => Egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével, portálépítéssel, üzleti intelligencia, adattárház megoldásokkal foglalkozó szoftverfejlesztő cég keres DevOps mérnök kollégát, aki meglévő tudásával és tapasztalataival gazdagítaná őket. Szükséges Docker Jenkins Git Kubernetes CI/CD Scripting knowledge Jó, ha van AWS Azure [cim] => DevOps Engineer [bersav] => 800k - 1.5M HUF [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://nofluffjobs.com/hu/job/devops-engineer-manuvia-expert-recruitment-budapest-jsck6iyg [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => nofluffjobs [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-10 12:07:45 [lekeres_datum] => 2020-11-10 12:07:45 [premium_datum] => 2021-05-09 12:07:45 [lejarat_datum] => 2021-05-10 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50657 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 85 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50657 [munkak_num] => 95 [jelentkezes_num] => 66 [cegnev] => nofluffjobs [weboldal] => https://nofluffjobs.com/ [telefonszam] => 301550339 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50657 [vezeteknev] => Szatmári [keresztnev] => Nikoletta [felhasznalonev] => nofluffjobsworkline [jelszo] => e1f20e3736fd976590bcb39c4c7e91b6 [email] => nikoletta.szatmari@nofluffjobs.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-17 09:53:52 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-17 09:53:52 [hirlevel_datum] => 2020-07-17 09:53:52 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )