Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 136479
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Megbízó partnerünk nemzetközi sikereket elért magyar alapítású 150 fős szoftverfejlesztő cég, amely élettudomány területén fejleszt többek között cloud és webhosting alapú szoftveres megoldásokat, amelyek kémikusok, biológusok és kutatók munkáját segítik világszerte, kiemelten gyógyszer-, szépség, és élelmiszeriparban.

Jelenleg 4 fős Site Reliability Engineering (SRE) csapatuk keres AWS Engineer kollégát SaaS fejlesztésre, üzemeltetésre.

Feladatok

Elvárások

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => Megbízó partnerünk nemzetközi sikereket elért magyar alapítású 150 fős szoftverfejlesztő cég, amely élettudomány területén fejleszt többek között cloud és webhosting alapú szoftveres megoldásokat, amelyek kémikusok, biológusok és kutatók munkáját segítik világszerte, kiemelten gyógyszer-, szépség, és é [cim] => AWS Engineer [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest III. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => orsolya.juhasz@manuvia.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 06309079171 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Manuvia Expert Recruitment [kapcsolattarto] => Juhász Orsolya [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-11-17 13:23:13 [lekeres_datum] => 2020-11-17 13:23:13 [premium_datum] => 2020-12-17 13:23:13 [lejarat_datum] => 2020-12-17 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49740 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 57 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49740 [munkak_num] => 85 [jelentkezes_num] => 209 [cegnev] => Manuvia Expert Recruitment [weboldal] => https://manuviarecruitment.hu/ [telefonszam] => 36202888535 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49740 [vezeteknev] => Somsák [keresztnev] => Zsuzsa [felhasznalonev] => manuviarecruitment [jelszo] => 64bc7c9f5a40b7993ff5666346ff99aa [email] => Zsuzsa.Somsak@manuvia.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-29 14:16:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [hirlevel_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )