Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 136490
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Egyedülálló szolgáltatást nyújtó szoftverfejlesztő cég csapatába keresünk objektumorientált fejlesztési tapasztalattal rendelkező, összetett megoldásokkal szívesen dolgozó szakembert.

Szükséges

Jó, ha van

Napi feladataid

Specifikációk

Extrák

[leiras_rovid] => Egyedülálló szolgáltatást nyújtó szoftverfejlesztő cég csapatába keresünk objektumorientált fejlesztési tapasztalattal rendelkező, összetett megoldásokkal szívesen dolgozó szakembert. Szükséges Ruby Ruby on Rails java Jó, ha van Linux sql CSS HTML Napi feladataid Back-end oldalon Ruby, Ruby on Rails-szel, front-end oldalon Vue [cim] => Fullstack Web Developer (Ruby) [bersav] => 700k - 1M HUF [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://nofluffjobs.com/hu/job/fullstack-web-developer-ruby-human-priority-kft-budapest-rctabfke [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => nofluffjobs [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-17 15:57:24 [lekeres_datum] => 2020-11-17 15:57:24 [premium_datum] => 2021-05-16 15:57:24 [lejarat_datum] => 2021-05-17 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50657 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 41 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50657 [munkak_num] => 81 [jelentkezes_num] => 53 [cegnev] => nofluffjobs [weboldal] => https://nofluffjobs.com/ [telefonszam] => 301550339 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50657 [vezeteknev] => Szatmári [keresztnev] => Nikoletta [felhasznalonev] => nofluffjobsworkline [jelszo] => e1f20e3736fd976590bcb39c4c7e91b6 [email] => nikoletta.szatmari@nofluffjobs.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-17 09:53:52 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-17 09:53:52 [hirlevel_datum] => 2020-07-17 09:53:52 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )