Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 136513
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Folyamatosan fejlődő IT csapatunkba keresünk Linux üzemeltetési tapasztalattal rendelkező kollégát. Várjuk jelentkezésed, ha szívesen dolgozol átfogó rendszerbevezetési és rendszertranszformációs projekteken és szeretnéd támogatni Társaságunk működésének digitalizálását, továbbfejlesztését.

Szükséges

Jó, ha van

Napi feladataid

Specifikációk

Irodán belüli juttatások

Extrák

[leiras_rovid] => Folyamatosan fejlődő IT csapatunkba keresünk Linux üzemeltetési tapasztalattal rendelkező kollégát. Várjuk jelentkezésed, ha szívesen dolgozol átfogó rendszerbevezetési és rendszertranszformációs projekteken és szeretnéd támogatni Társaságunk működésének digitalizálását, továbbfejlesztését. Szükséges Linux RadHat [cim] => Linux alkalmazásüzemeltető [bersav] => 550k - 650k HUF [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://nofluffjobs.com/hu/job/linux-alkalmazasuzemelteto-diakhitel-kozpont-zrt-budapest-mau8wo8a [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => nofluffjobs [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-18 14:14:20 [lekeres_datum] => 2020-11-18 14:14:20 [premium_datum] => 2021-05-17 14:14:20 [lejarat_datum] => 2021-05-18 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50657 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 41 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50657 [munkak_num] => 81 [jelentkezes_num] => 53 [cegnev] => nofluffjobs [weboldal] => https://nofluffjobs.com/ [telefonszam] => 301550339 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50657 [vezeteknev] => Szatmári [keresztnev] => Nikoletta [felhasznalonev] => nofluffjobsworkline [jelszo] => e1f20e3736fd976590bcb39c4c7e91b6 [email] => nikoletta.szatmari@nofluffjobs.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-17 09:53:52 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-17 09:53:52 [hirlevel_datum] => 2020-07-17 09:53:52 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )