Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 136682
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok

Szoftver projektek támogatása és koordinálása

Nemzetközi gyártási környezetben szoftver projektek tervezése és kivitelezése

Manufacturing Execution System (MES) bevezetésének és működtetésének támogatása

Elvárások

Felsőfokú műszaki végzettség

Több éves ipari tapasztalat

Adatbázis ismeretek

MES konfigurációs tapasztalat

Gyártási környezetben szerzett tapasztalat

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny: Webes programozási tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés

Cafeteria

Modern, inspiráló munkakörnyezet

Érdekes, kihívást jelentő feladatok

Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

[leiras_rovid] => [cim] => MES mérnök [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő / Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => https://hu.trenkwalder.com/application?jobId=a0t4H00000sNpadQAC [email] => v.horvath@trenkwalder.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Trenkwalder Recruitment Kft [kapcsolattarto] => Veronika Horváth [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-11-19 10:10:15 [lekeres_datum] => 2020-11-19 10:10:15 [premium_datum] => 2020-12-19 11:10:09 [lejarat_datum] => 2020-12-19 11:10:09 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49847 [kulso_id] => a0t4H00000sNpadQAC [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 12 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49847 [munkak_num] => 484 [jelentkezes_num] => 114 [cegnev] => Trenkwalder Recruitment Kft [weboldal] => https://hu.trenkwalder.com/ [telefonszam] => 209199503 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49847 [vezeteknev] => Csizmadia [keresztnev] => András [felhasznalonev] => Trenkwalder [jelszo] => a607d8ca1af50b4d6ebf444b46793c7b [email] => infohungary@trenkwalder.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-24 12:34:45 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [hirlevel_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [updated_at] => 2020-03-27 09:27:56 [bounce] => ) ) )