Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 118489
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Budapesti építőipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások
Legalább építési technikusi végzettség
Legalább 5 éves építésvezetői munkatapasztalat generál kivitelezés területén
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS OFFICE (magas szintű Excel használat)
Kimagasló szervező és problémamegoldó készség
Magas szintű kommunikációs készség

Főbb feladatok, munkák
Projektek napi szintű műszaki irányítása
Kivitelezési munkák koordinálása, ellenőrzése
Projekt naprakész dokumentálása, nyomon követése
Szerződés szerinti műszaki tartalom biztosítása, kivitelezés
Minőségi ellenőrzése, ütemtervek készítése és azok betartatása
Építési napló vezetése

Amit kínálunk
Főállású munkakör
Kiemelt bérezés
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye
Budapest [leiras_rovid] =>

Budapesti építőipari cég megbízásából keresünk munkatársat ÉPÍTÉSVEZETŐ pozícióba

[cim] => ÉPÍTÉSVEZETŐ [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Ágasegyháza [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3188/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-05-04 10:11:43 [lekeres_datum] => 2020-05-04 10:11:43 [premium_datum] => 2020-06-03 12:11:43 [lejarat_datum] => 2020-06-29 14:17:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3245 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 98 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 30 [jelentkezes_num] => 16 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 ) ) )