Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132548
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi irodába keresünk tárgyalóképes német nyelvtudással Ügyvédjelölt munkatársat.

Feladatok:

Elvárások:

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

[leiras_rovid] => Hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi irodába keresünk tárgyalóképes német nyelvtudással Ügyvédjelölt munkatársat. Feladatok: Klasszikus ügyvédjelölti feladatok gazdasági jog, iparjogvédelem, közbeszerzés, versenyjog területén Szerződések készítése, véleményezése Jogi állásfoglalások készíté [cim] => Ügyvédjelölt német nyelvtudással [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest I. kerület [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => [email] => ugyvedjelolt-nemet-nyelvtudassal_417@starjobs.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Starjobs Magyarország Kft. [kapcsolattarto] => Starjobs Magyarország Kft. [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-10-08 10:35:34 [lekeres_datum] => 2020-10-08 10:35:34 [premium_datum] => 2020-11-07 10:35:34 [lejarat_datum] => 2020-11-08 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50564 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 54 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50564 [munkak_num] => 25 [jelentkezes_num] => 160 [cegnev] => Starjobs Magyarország Kft. [weboldal] => https://www.starjobs.hu/ [telefonszam] => 202336626 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50564 [vezeteknev] => Czégény [keresztnev] => Dániel [felhasznalonev] => worklinestarjobs [jelszo] => cdf4ed2aa1e384f2394bd4ce482490fa [email] => czegeny.daniel@starjobs.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-02 10:09:35 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-02 10:09:35 [hirlevel_datum] => 2020-07-02 10:09:35 [updated_at] => 2020-07-02 13:56:11 [bounce] => ) ) )