Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 125078
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Megbízónk iparágának meghatározó szereplője. Stabil hátterüknek és dinamikus csapatuknak köszönhetően folyamatosan fejlődnek és növekednek. Most Könyvelési és adózási csapatuk élére keresünk számukra tapasztalt, angolul jól beszélő munkatársat.

Feladatok

Elvárások

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => Megbízónk iparágának meghatározó szereplője. Stabil hátterüknek és dinamikus csapatuknak köszönhetően folyamatosan fejlődnek és növekednek. Most Könyvelési és adózási csapatuk élére keresünk számukra tapasztalt, angolul jól beszélő munkatársat. Feladatok A cégcsoport 35-40 fős könyvelési osztályának vezetése Az [cim] => Pénzügyi osztályvezető [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => rita.tasnady@manuvia.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 06202299276 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Manuvia Expert Recruitment [kapcsolattarto] => Tasnády Rita [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-24 13:13:58 [lekeres_datum] => 2020-09-24 13:13:58 [premium_datum] => 2020-10-24 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-10-24 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49740 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 178 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49740 [munkak_num] => 80 [jelentkezes_num] => 268 [cegnev] => Manuvia Expert Recruitment [weboldal] => https://manuviarecruitment.hu/ [telefonszam] => 36202888535 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49740 [vezeteknev] => Somsák [keresztnev] => Zsuzsa [felhasznalonev] => manuviarecruitment [jelszo] => 64bc7c9f5a40b7993ff5666346ff99aa [email] => Zsuzsa.Somsak@manuvia.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-29 14:16:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [hirlevel_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )