Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 125921
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Partnerünk kiemelkedő pozícióban van a hazai ingatlan fejlesztési, illetve üzemeltetési piacon. Stabil hátterüknek és dinamikus csapatuknak köszönhetően folyamatosan fejlődnek és növekednek. Könyvelő csapatukba keresünk egy új, tapasztalt szakembert.

Feladatok

Elvárások

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => Partnerünk kiemelkedő pozícióban van a hazai ingatlan fejlesztési, illetve üzemeltetési piacon. Stabil hátterüknek és dinamikus csapatuknak köszönhetően folyamatosan fejlődnek és növekednek. Könyvelő csapatukba keresünk egy új, tapasztalt szakembert. Feladatok Cégcsoporton belüli teljes körű könyvelés, Bevallások össze [cim] => Senior Könyvelő [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => lea.polczman@manuvia.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 06204110060 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Manuvia Expert Recruitment [kapcsolattarto] => Pölczmann Lea [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-06 08:27:35 [lekeres_datum] => 2020-09-06 08:27:35 [premium_datum] => 2020-10-06 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-10-06 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49740 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 110 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49740 [munkak_num] => 81 [jelentkezes_num] => 256 [cegnev] => Manuvia Expert Recruitment [weboldal] => https://manuviarecruitment.hu/ [telefonszam] => 36202888535 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49740 [vezeteknev] => Somsák [keresztnev] => Zsuzsa [felhasznalonev] => manuviarecruitment [jelszo] => 64bc7c9f5a40b7993ff5666346ff99aa [email] => Zsuzsa.Somsak@manuvia.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-29 14:16:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [hirlevel_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )