Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 128345
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok

Elvárások

[leiras_rovid] => Feladatok A Gazdasági vezető és pénzügyi csapat szakmai támogatása Aktív részvétel havi és heti pénzügyi jelentések készítésében Havi zárásokhoz szükséges főkönyvi könyvelések elvégzése, időbeli elhatárolások, készlet mozgások, tárgyi eszközök, valamint az adózással összefüggő könyvelések elvégzése Seg [cim] => Senior Könyvelő [bersav] => [hely] => Borsod-Abaúj-Zemplén megye [hely_id] => 5 [telepules] => Tiszaújváros [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://allas.hsagroup.hu/jobs/F-konyvel-1 [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => HSA [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-08-31 11:21:22 [lekeres_datum] => 2020-08-31 11:21:22 [premium_datum] => 2020-09-30 11:21:22 [lejarat_datum] => 2020-10-01 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49979 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 62 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49979 [munkak_num] => 69 [jelentkezes_num] => 41 [cegnev] => HSA [weboldal] => https://allas.hsagroup.hu/ [telefonszam] => 306789784 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49979 [vezeteknev] => Vitos [keresztnev] => Albert [felhasznalonev] => worklinehsa [jelszo] => 3bb6cab1228078eeabedf431222f2905 [email] => vitos.albert@hsakft.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-20 10:46:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-20 10:46:42 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )