Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 129548
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Elvárások

-       a közeljövőben befejezed, vagy már be is fejezted főiskolai/egyetemi tanulmányaidat pénzügy-számvitel, vagy más gazdasági területen,

-       szeretnéd igazán megérteni a számvitel összefüggéseit,

-       angol nyelvtudásod kommunikációképes írásban és szóban egyaránt,

-       nyitott vagy arra, hogy KPMG-s munkatársként akár 3-6 hónapos projekteken különböző ügyfeleink

 irodájában dolgozz és operatív szinten is ellásd a náluk megoldandó számviteli feladatokat,

-       pozitív, kommunikatív személyiség vagy valamint van benned elkötelezettség a tanulás és fejlődés iránt,

-       erős analitikus készségek, logikus gondolkodásmód, precizitás jellemez,

-       felhasználói szinten ismered az alábbiakat: Word, Excel, PowerPoint.

Pozíció leírása / feladatok

-       Teljes körű számviteli tanácsadási projektekben való részvételre, az ajánlatadástól kezdve egészen a lezárásig,

-       Könyvvizsgálati folyamatokban történő részvételre,

-       Helyszíni tanácsadási és számviteli jellegű ügyfélmunkákban (Budapesten),

-       IFRS konverziós és tanácsadási projektekben való aktív közreműködésben,

-       Prezentációk, kalkulációk és számviteli vélemények előkészítésében szakértőink támogatása mellett,

-       Ügyfelekkel való kapcsolattartásban és a velük történő folyamatos kommunikációban.

Amit kínálunk

-       Fiatalos, motivált és összetartó csapatot,

-       Szakmai fejlődési lehetőségeket a magyar és nemzetközi számvitel területén egyaránt,

-       Személyes készségek fejlesztésének biztosítását az alábbi területeken: csapatmunka, tanácsadói fellépés, projekt, menedzsment, nemzetközi kapcsolatok,

-       Hosszú távú karrierlehetőséget,

-       Versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat.

Van fizetés

Fizetett állás

Friss diplomás állás

nem szükséges végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Budapest, Váci út 31, 1134 Magyarország

[leiras_rovid] => Elvárások - a közeljövőben befejezed, vagy már be is fejezted főiskolai/egyetemi tanulmányaidat pénzügy-számvitel, vagy más gazdasági területen, - szeretnéd igazán megérteni a számvitel összefüggéseit, - angol nyelvtudásod kommunikációképes írásban és szóban egyaránt, - nyitott vagy arra, hogy KPMG-s munkatársként [cim] => Számviteli Tanácsadó Asszisztens [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XIII. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/6499-szamviteli-tanacsado-asszisztens [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-11 05:58:51 [lekeres_datum] => 2020-09-11 05:58:51 [premium_datum] => 2020-10-11 05:58:51 [lejarat_datum] => 2020-10-11 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 18 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 146 [jelentkezes_num] => 377 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 [bounce] => ) ) )