Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132663
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Elvárások

Pozíció leírása / feladatok

Részvétel különböző banki és biztosítási ügyfeleknél végzett kockázatkezelési, modellező és ellenőrző projektekben az alábbi munkák elvégzése által:

Amit kínálunk

Van fizetés

Fizetett állás

Gyakornoki állás

nem szükséges végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Budapest, Váci út 31, 1134 Magyarország

[leiras_rovid] => Elvárások még BSc-s vagy MSc-s tanulmányokat folytatsz gazdasági szakon vagy matematikus szakon (kvantitatív pénzügyek, pénzügy vagy befektetési elemzői tanulmányok előnyt jelenthetnek) minimum heti 24 órát tudnál dolgozni egyetem mellett magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel (írásban és szóban egyaránt) gyakorlott vagy [cim] => Kockázati modellező gyakornok [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XIII. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7453-kockazati-modellezo-gyakornok [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-09 10:04:30 [lekeres_datum] => 2020-10-09 10:04:30 [premium_datum] => 2020-11-08 10:04:30 [lejarat_datum] => 2020-11-09 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 28 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 103 [jelentkezes_num] => 717 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 [bounce] => ) ) )