Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132715
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Elvárások

Pozíció leírása / feladatok

A feladatkör:

Részvétel az integrált MOL-csoport – csoportos, kiemelt és helyi – pénzügyi (számviteli és adóügyi, kontrolling, treasury) szervezetei számára készített pénzügyi kimutatások összeállításában és a kapcsolódó folyamatfejlesztési feladatokban.

Az alábbi felelősségeid lesznek a csapat tagjaként:

Amit kínálunk

Van fizetés

Fizetett állás

Gyakornoki állás

nem szükséges végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Budapest, Október huszonharmadika u., Magyarország

[leiras_rovid] => Elvárások Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok Pénzügy és Számvitel területen Heti minimum 20 óra munkavégzés vállalása Középfokú angol szóban és írásban egyaránt Integritás, érettség, megbízhatóság, pontosság, pozitív hozzáállás Erős elemzői, szervezői készségek Csapatban történő hatékony munkavégz [cim] => Könyvelő gyakornok [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7858-konyvelo-gyakornok [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-09 11:11:47 [lekeres_datum] => 2020-10-09 11:11:47 [premium_datum] => 2020-11-08 11:11:47 [lejarat_datum] => 2020-11-09 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 34 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 103 [jelentkezes_num] => 688 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 [bounce] => ) ) )