Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113503
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Költség kontrolling terület napi szintű támogatása SAP SRM rendszerben IT megrendelések adminisztrációjának elvégzése Kapcsolattartás az IT területtel SAP modulokban történő törzsadat karbantartás Projekt kontrolling támogatása Egyéb ad hoc feladatok

Elvárások:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk Felsőfokú gazdasági végzettség Controlling terület felé érdeklődés Magabiztos Microsoft Office ismeretek megléte Pontos és precíz munkavégzés Munkaidő Napi 6 óra vállalása rugalmasan hétfő és péntek között A Generali Biztosító Zrt. meghatározó piaci szereplő hazánkban, évek óta stabil piaci részesedéssel. Szenvedélyes számviteli szakértők elszánt csapataként könyvviteli munkájukkal támogatják a Generali Biztosító gazdasági tevékenységét. Összetartó csapat ösztönöző hatással támogatják egymást. Amit nyújtunk Jól megközelíthető, központi hely Fitneszterem ahol TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség Generali Futóklub Home office munkavégzés lehetősége A munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátter biztosítása [leiras_rovid] => [cim] => Controlling munkatárs [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest VI. kerület [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => bako.dorottya@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-18 11:21:24 [lekeres_datum] => 2020-03-18 11:21:24 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-13 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 31221 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 40 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 16 [jelentkezes_num] => 18 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 ) ) )