Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 104565
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

10 éve könyveléssel, bérszámfejtéssel és adótanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Mérlegképes könyvelői végzettség
Felhasználószintű számítógépes ismeret
Könyvelői program ismeret
Precíz, önálló munkavégzés
Gyors tanulási képesség
Gyors beilleszkedés
Ügyfélorientáltság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Számviteli ismeretek
Adótörvény (Áfa, kiva, tao) legalább alapfokú ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Társaságok teljes körű könyvelése: kontírozás, adatrögzítés, analitikák készítése, folyószámlák egyeztetése bevallások elkészítése, feladása, mérleg készítése

Megbízóról:
10 éve könyveléssel, bérszámfejtéssel, adótanácsadással foglalkozó cég, a vezetőség az adótörvények magyarországi bevezetése óta dolgozik ezen a területen
Családias hangulat, az indulás óta együtt dolgozó kollégák
Az iroda frekventált helyen az Örs vezér térnél található

Amit kínálunk:
Családias környezet
Magasan felkészült szakmai csapat
Családias hangulat
Folyamatos továbbképzések, tanulási lehetőség
Kiegyensúlyozott munkahelyi légkör
Rugalmas munkaidő
Gyerekbarát munkahely
Kezdő mérlegképes könyvelőt is betanítunk

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp732@worklife.hu

[leiras_rovid] => 10 éve könyveléssel, bérszámfejtéssel és adótanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ Az álláshoz tartozó elvárások: Mérlegképes könyvelői végzettség Felhasználószintű számítógépes ismeret Könyvelői program ismeret Precíz, önálló munkav [cim] => MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => bp732@worklife.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => default [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-02-10 10:36:23 [lekeres_datum] => 2020-02-10 10:36:23 [premium_datum] => 2020-03-10 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-03-10 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 234 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 115 [jelentkezes_num] => 119 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 ) ) )