Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113998
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Direct tax területek támogatása Adóriportok futtatása, készítése Adóellenőrzési feladatok ellátása Adóigazolások adminisztrációja Főkönyvi bevallás egyeztetésében a csapat támogatása

Elvárások:

Érvényes nappali tagozatos hallgatói jogviszony (passzív félévesek előnyben!) Pénzügyi - számviteli területen folytatott tanulmányok Erős Excel tudás Angol középfok minimum Jó kommunikációs készség Munkaidő Hétköznaponként, heti 20 vagy heti 40 órában Min. fél év vállalása elvárt Amit kínálunk Bruttó 1388 Ft/óra Diákmunka keretein belül ismerheted mjeg egy globális vállalat működését Fiatalos, segítőkész, lendületes csapatban tudsz dolgozni Szakmai gyakorlat leigazolása Fejlődési lehetőség Előnyt jelent: SAP ismerete A Vodafone Shared Services Budapest (VSSB) a világszerte ismert márka 2007. óta működő hazai szolgáltatói központja. Nemzetközi partnereiknek pénzügy-számviteli, IT, értékesítési, HR, kereskedelmi és beszerzést támogató területeken nyújt támogatást. Csatlakozz egy nagyvállalat fejlesztéséhez! A VSSB egy nemzetközi, fiatalos márkát képvisel, amely elkötelezett a digitális megoldások és munkavégzés iránt. Jelentkezés Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg. [leiras_rovid] => [cim] => Pénzügyi gyakornok [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest VIII. kerület [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => juhasz.barbara@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [lekeres_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-14 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 31269 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 6 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 94 [jelentkezes_num] => 3 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 ) ) )