Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 126012
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Cégleírás / Organisation / Department

Amennyiben rendelkezel több éves tapasztalattal teljes körű könyvelés területén és legalább középfokon beszélsz angolul, partnerünk téged keres! A részletekért olvass tovább és ha megtetszett a lehetőség, jelentkezz bátran az eniko.vass@randstad.hu e-mail címen!

Elvárások / Requirements

Amikkel rendelkezned kell:

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség (előny: pénzügy/számvitel szak)

- 3-4 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat

- Angol nyelv minimum középszintű ismerete írásban és szóban egyaránt

- Erős számítógépes ismeretek (World, Excel)

- Ügyfélközpontú szemlélet

- Alapos, részletorientált, pontos munkavégzés

- Előny: Navision program ismerete

Amit kínálunk / Offer

Feladataid lesznek:

- Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása

- Zárásokban való részvétel különböző ügyfelek számára

- Pénzügyi kimutatások készítése a magyar számviteli törvénynek megfelelően és adóbevallások készítése

- Hatóságokkal (KSH, MNB, NAV) való kapcsolattartás

- Számviteli kérdések megválaszolása

- Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel – szükség esetén utazás

- Egy 2-3 fős szakmai csapat munkájának irányítása

Kapcsolattartó / Information

Ami vár rád:

- Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben

- Fiatalos és motivált csapat

- Személyes és szakmai fejlődési lehetőség

- Versenyképes bérezés és juttatások

- Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség

[leiras_rovid] =>

[cim] => Tapasztalt könyvelő [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => https://www.randstad.hu/allasok/s-finance-accounting/25857_-_25598 [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Randstad Hungary Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 2 [feladas_datum] => 2020-08-04 08:48:49 [lekeres_datum] => 2020-08-04 08:48:49 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-12-31 16:35:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49744 [kulso_id] => 25598 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 189 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49744 [munkak_num] => 448 [jelentkezes_num] => 0 [cegnev] => Randstad Hungary [weboldal] => https://www.randstad.hu/ [telefonszam] => 302944505 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49744 [vezeteknev] => Herczeg [keresztnev] => Lilla [felhasznalonev] => randstad [jelszo] => 411823a84d522ab04161fecca36dddc3 [email] => lilla.herczeg@randstad.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-31 13:02:01 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-31 13:02:01 [hirlevel_datum] => 2020-01-31 13:02:01 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )