Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 127863
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Kód: 1584

Feladatok

Elvárások

[leiras_rovid] => Kód: 1584 Feladatok Teljeskörû bérszámfejtési feladatok ellátása Banki utalások elkészítése, beküldése Eseti jutalmak kalkulációja belsõ szabályzatnak megfelelõen TB kifizetõhelyi feladatok ellátása helyettesítés esetén Idõadat nyilvántartó rendszer eseti karbantartása, riportok készítése HR kontrolling feladatokat [cim] => Senior bérszámfejtő [bersav] => [hely] => Vas megye [hely_id] => 19 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => info@humanmatrix.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Human Matrix Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-10-30 08:00:00 [lekeres_datum] => 2020-10-30 08:00:00 [premium_datum] => 2020-11-30 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-11-30 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 305 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 212 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 305 [munkak_num] => 22 [jelentkezes_num] => 14 [cegnev] => Human Matrix Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 303279140 [szamlazasicim] => 01 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 305 [vezeteknev] => Mihályi [keresztnev] => Ágnes [felhasznalonev] => humanm [jelszo] => 41950129acd70cba46853b11f90f0b1a [email] => mihalyi.agnes@humanmatrix.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 195.228.179.134 [datum] => 2011-03-01 10:43:17 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:00:05 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-02-27 18:22:35 [bounce] => ) ) )