Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 135084
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Cégleírás / Organisation / Department

Partnerünk Magyarország egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó társasága, a világ vezető vállalatait segítik a bankszektrotól a termelőcégeken át. Számviteli tanácsadás területre keresünk most tehetséges pályakezdőket, juniorokat, akiknek fontos, hogy kamatoztathassák számviteli területen megszerzett tudásukat és folyamatosan fejlődhessenek. Ha magabiztos IFRS ismerettel rendelkezel és szeretnél egy olyan csapatba kerülni, ahol folyamatos továbbképzésekkel tartják frissen tudásod, ez a lehetőség Neked szól!

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Főbb feladataid lesznek:

Kapcsolattartó / Information

Mi vár itt Rád?

[leiras_rovid] =>

[cim] => IFRS számviteli tanácsadó asszisztens [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => https://www.randstad.hu/allasok/s-finance-accounting/27485_-_26743?utm_campaign=finance-accounting&utm_source=randstad [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Randstad Hungary Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 2 [feladas_datum] => 2020-11-03 08:05:29 [lekeres_datum] => 2020-11-03 08:05:29 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-11-29 09:50:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49744 [kulso_id] => 26743 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 50 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49744 [munkak_num] => 448 [jelentkezes_num] => 0 [cegnev] => Randstad Hungary [weboldal] => https://www.randstad.hu/ [telefonszam] => 302944505 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49744 [vezeteknev] => Herczeg [keresztnev] => Lilla [felhasznalonev] => randstad [jelszo] => 411823a84d522ab04161fecca36dddc3 [email] => lilla.herczeg@randstad.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-31 13:02:01 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-31 13:02:01 [hirlevel_datum] => 2020-01-31 13:02:01 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )