Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 135087
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Cégleírás / Organisation / Department

Győri szolgáltatói irodába keresünk tapasztalt bérszámfejtő-és TB ügyintéző kollégát, szakmai képesítéssel.

Modern irodai környezet, szakmailag elhivatott csapat vár rád.

Jelentkezéssel és erdeklődéssel is keress bizalommal elérhetőségünk egyikén.

Idegen nyelvtudás itt nem elvárás. Jól kommunikáló, szakmailag elhivatott, fejlődésre vágyó jelentkezőket várunk!

Elvárások / Requirements

Elvárások feléd:

Amit kínálunk / Offer

Feladataid lesznek:

Kapcsolattartó / Information

Amit kínálunk:

[leiras_rovid] =>

Győri szolgáltatói irodába keresünk tapasztalt bérszámfejtő-és TB ügyintéző kollégát, szakmai képesítéssel.Modern irodai környezet, szakmailag elhivatott csapat vár rád. Jelentkezéssel és erdeklődéssel is keress bizalommal elérhetőségünk egyikén. Idegen nyelvtudás itt nem elvárás. Jól kommunikáló, szakmailag elhivatott, fejlődésre vágyó jelentkezőket várunk!

[cim] => Bér- és tb ügyintéző - Győr [bersav] => [hely] => Országos [hely_id] => 22 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => https://www.randstad.hu/allasok/s-finance-accounting/4512_-_25895?utm_campaign=finance-accounting&utm_source=randstad [email] => [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Randstad Hungary Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 2 [feladas_datum] => 2020-11-03 08:05:29 [lekeres_datum] => 2020-11-03 08:05:29 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-11-29 14:55:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49744 [kulso_id] => 25895 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 63 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49744 [munkak_num] => 401 [jelentkezes_num] => 0 [cegnev] => Randstad Hungary [weboldal] => https://www.randstad.hu/ [telefonszam] => 302944505 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49744 [vezeteknev] => Herczeg [keresztnev] => Lilla [felhasznalonev] => randstad [jelszo] => 411823a84d522ab04161fecca36dddc3 [email] => lilla.herczeg@randstad.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-31 13:02:01 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-31 13:02:01 [hirlevel_datum] => 2020-01-31 13:02:01 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )