Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 135359
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Ügyfelünk szakember az alumínium, műanyag és fa ablakkeretek területén. Gyártóműhelyükben különféle stílusú saját ablakkereteket gyártanak. Jelenleg ablakszerelőket keresnek üveg- és ablakkeretek  elhelyezésére egy új építési projekthez.

Van tapasztalata az ablakkeret illesztésében?

Mi segíthetünk neked!

Műanyag vagy alumínium ablakszerelőként építkezésen kell dolgoznia, és ablakokat vagy ajtókat új konstrukciókba kell helyeznie. Ahhoz, hogy ezt meg tudja csinálni, jó szakembernek kell lennie.

Fő feladatai a következők:

A munkásoknak rugalmasaknak és függetleneknek kell lenniük, mivel két csoportban kell dolgozni.

A fizetést a tapasztalattól függ. A munkaruhát csökkentett áron lehet megvásárolni.

Hosszú távú állásajánlat!

Készségek

Nyelv

[leiras_rovid] => Ügyfelünk szakember az alumínium, műanyag és fa ablakkeretek területén. Gyártóműhelyükben különféle stílusú saját ablakkereteket gyártanak. Jelenleg ablakszerelőket keresnek üveg- és ablakkeretek elhelyezésére egy új építési projekthez. Van tapasztalata az ablakkeret illesztésében? Mi segíthetünk neked! Műanyag vagy [cim] => Alumínium ablakszerelő Helmond [bersav] => nettó 425 eurótól / hét [hely] => Külföld [hely_id] => 23 [telepules] => Hollandia [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => [email] => monika@qbisjobs.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => qbisjobs.hu [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-11-04 15:45:59 [lekeres_datum] => 2020-11-04 15:45:59 [premium_datum] => 2020-12-04 15:45:59 [lejarat_datum] => 2020-12-04 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 51518 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 104 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 51518 [munkak_num] => 79 [jelentkezes_num] => 96 [cegnev] => qbisjobs.hu [weboldal] => www.qbisjobs.hu [telefonszam] => 702527236 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 51518 [vezeteknev] => Hrico [keresztnev] => Monika [felhasznalonev] => qbisjobs [jelszo] => 06c33db3dfa110e9edade766f7203beb [email] => monika@qbisjobs.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-11-02 12:05:39 [bejelentkezes_datum] => 2020-11-02 12:05:39 [hirlevel_datum] => 2020-11-02 12:05:39 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )