Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 126766
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Irodaházak üzemeltetéssével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTŐIPARI PROJEKTMENEDZSER

Az álláshoz tartozó elvárások
Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
Legalább 3 éves generálkivitelezőnél eltöltött tapasztalat
A projektben résztvevőkkel egyeztetések, tárgyalások bonyolítása
Felhasználói szintű, stabil számítógépes ismeret: MS Office, Outlook, PowerPoint, internet
B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
Az üzleti világban elfogadott viselkedés és megjelenés
Magas fokú precizitás, felelősségteljes, önálló munkavégzés
Elhivatott és problémamegoldó személyiség, megbízható, lojális
Időközönként utazás (kiküldetés) a külföldi munkaterületre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Hasonló területen szerzett projektvezetői tapasztalat
TERC program felhasználói szintű ismerete
Egyéb idegen nyelv(ek) ismerete

Főbb feladatok, munkák
Építőipari munkák menedzsmentje, főként belsőépítészeti területen
Projekt ütemezések készítése
A kivitelezés menedzsmentje, a helyszíni építésvezető(k), FMV-k támogatásával
Kapcsolattartás a tervezőkkel, megrendelővel, alvállalkozókkal, szükség szerinti hatósággal, kollégákkal
Előrehaladási jelentések és adatszolgáltatás a vezető, valamint a megrendelő felé

Amit kínálunk
Változatos helyszínek és feladatok
Határozatlan idejű munkaszerződés
Egyéb juttatások
Szakmai kihívások
Dinamikusan fejlődő cég, jó csapat

Munkavégzés helye
Budapest [leiras_rovid] =>

Irodaházak üzemeltetéssével foglalkozó cég megbízásából keresünk hazai és nemzetközi, nagy költségvetésű projektekhez munkatársat ÉPÍTŐIPARI PROJEKTMENEDZSER pozícióba

[cim] => ÉPÍTŐIPARI PROJEKTMENEDZSER [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Nincs meghatározva [hits] => 0 [url] => http://www.worklife.hu/hirdetes/3341/ [email] => _csanady@worklife.hu [email_lathato] => 0 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => WORKLIFE HUNGARY [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-08-10 06:46:44 [lekeres_datum] => 2020-08-10 06:46:44 [premium_datum] => 2020-09-09 08:46:44 [lejarat_datum] => 2020-11-02 15:45:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 47881 [kulso_id] => 3404 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 147 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 47881 [munkak_num] => 100 [jelentkezes_num] => 94 [cegnev] => WORKLIFE HUNGARY [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 47881 [vezeteknev] => Csanády [keresztnev] => József Frigyes [felhasznalonev] => worklife [jelszo] => 182a785795d864bcb1d58d1c8dfb0a0f [email] => _csanady@worklife.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 176.63.28.11 [datum] => 2015-10-12 10:11:28 [bejelentkezes_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [hirlevel_datum] => 2015-10-12 10:11:28 [updated_at] => 2020-03-02 14:38:41 [bounce] => ) ) )