Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 130934
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Elvárások

AMINEK PLUSZBAN NAGYON TUDNÁNK ÖRÜLNI:

Pozíció leírása / feladatok

Ha magabiztosan mozogsz a kommunikáció világában, kihívásokra vágysz, szívesen beleásnád magad a rendezvényszervezés, netán az újságírás rejtelmeibe, és még a közösségi média világában is otthon vagy, nos akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

Amit kínálunk

Van fizetés

Fizetett állás

Friss diplomás állás

nem szükséges végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Debrecen, Nap u., 4024 Magyarország

[leiras_rovid] => Elvárások Szóban és írásban magabiztosan és világosan kommunikál Precíz, munkájával szemben igényes Nagy munkabírású, gyors, idejével jól gazdálkodik Összefüggések felismerésére képes, elemző gondolkodású Kíváncsi, szakmai érdeklődése kimeríthetetlen Kezdeményező, keresi az újításokat és az egyedi megoldá [cim] => Account Manager [bersav] => [hely] => Hajdú-Bihar megye [hely_id] => 9 [telepules] => Debrecen [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7746-account-manager [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-09-25 08:37:36 [lekeres_datum] => 2020-09-25 08:37:36 [premium_datum] => 2020-10-25 08:37:36 [lejarat_datum] => 2020-10-25 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 109 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 138 [jelentkezes_num] => 435 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 [bounce] => ) ) )