Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132694
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Elvárások

Előny:

Pozíció leírása / feladatok

A Sopron Bank Burgenland Zrt., a nyugat-magyarországi térség meghatározó regionális pénzügyi szolgáltatója, több mint 15 éve van jelen a magyar piacon. Kiváló piac- és régióspecifikus ismeretekkel rendelkező csapatunk, amely a személyre szabott ügyfélkezelés mellett köteleződött el, 13 bankfiókban várja az ügyfeleinket és partnereinket.

Tevékenységünk támogatására keresünk Menedzser asszisztens munkatársat, marketing feladatok ellátásával.

Asszisztensi feladatai:

Marketing feladatai:

Amit kínálunk

Van fizetés

Fizetett állás

Friss diplomás állás

nem szükséges végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Sopron, Magyarország

[leiras_rovid] => Elvárások folyékony német nyelvtudás szóban és írásban kreativitás és kiváló kommunikációs képesség terhelhetőség, stressztűrő képesség, nagyfokú önállóság és elkötelezettség strukturált, pontos és precíz munkavégzés magas szintű MS Office felhasználói ismeretek (Word, Excel, Power Point) Előny: hasonló ter [cim] => SOPRON BANK - Menedzser asszisztens marketing feladatokkal [bersav] => [hely] => Győr-Moson-Sopron megye [hely_id] => 8 [telepules] => Sopron [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7831-sopron-bank-menedzser-asszisztens-marketing-feladatokkal [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-09 10:46:23 [lekeres_datum] => 2020-10-09 10:46:23 [premium_datum] => 2020-11-08 10:46:23 [lejarat_datum] => 2020-11-09 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 43 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 138 [jelentkezes_num] => 435 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 [bounce] => ) ) )