Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132723
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Elvárások

Pozíció leírása / feladatok

 A FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES Junior Marketing  Munkatárs (Szlovák nyelvtudással) munkakörbe keresi új, teljesmunkaidős tagját a marketing haszongépjármű (LCV) részlegének csapatába! Ha érdekel az autók világa és szívesen dolgoznál egy multinacionális vállalatnál, akkor várjuk jelentkezésed!

Amit kínálunk

Van fizetés

Fizetett állás

Gyakornoki állás

nem szükséges végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Budapest, Madarász Viktor u. 47, 1138 Magyarország

[leiras_rovid] => Elvárások Gazdasági/kereskedelmi/marketing/kommunikációs tanulmányok Magabiztos angol és cseh/szlovák nyelvtudás Autóiparban szerzett tapasztalat előny MS Office (főleg Excel, Power Point) felhasználói szintű ismerete Önálló és csapatban való proaktív munkavégzés Logikus és analitikus gondolkodás Kreativitás és közöss [cim] => Junior Marketing Munkatárs (Cseh/Szlovák nyelvtudással) [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XIII. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7877-junior-marketing-munkatars-csehszlovak-nyelvtudassal [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-09 11:27:12 [lekeres_datum] => 2020-10-09 11:27:12 [premium_datum] => 2020-11-08 11:27:12 [lejarat_datum] => 2020-11-09 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 46 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 127 [jelentkezes_num] => 394 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 [bounce] => ) ) )