Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 112770
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Management meetingek, rendezvények, utazások szervezésének támogatása Szoros kapcsolattartás beszállítókkal, ügyfelekkel és a támogató osztályokkal Gyógyszeriparra vonatkozó törvények és etikai szabályok, valamint a belső compliance elvárások alapján rendezvények átvilágítása Egészségügyi szakemberek rendezvényen való részvételének támogatása Vállalati szponzorációk jóváhagyási folyamatának koordinálása Hatósági jelentések határidőre történő teljesítése Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

Felsőfokú végzettség 3-5 év korábbi munkatapasztalat Felhasználói szintű számítógépes tudás (Excel, Word, Outlook) Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban Szervezői készség, precizitás, koncentrációs képesség Egyenes kommunikáció, konfliktuskezelési képesség Időgazdálkodás és prioritások felállítása Multitasking és a határidők betartásának képessége Amit mi kínálunk Modern és nemzetközi munkakörnyezet Támogató és változatos cégkultúra Versenyképes jövedelem Változatos, kihívásokkal teli munka egy sikeres, dinamikus csapatban Napjaink vezető gyógyszeripari vállalata, élenjáró vállalati kultúrája lehetőséget teremt mindenki számára, hogy szakmai profizmusa, haladó szemlélete, valamint teljesítményorientált légköre által kibontakoztassa tehetségét. [leiras_rovid] => [cim] => Rendezvényszervező [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XII. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => bako.dorottya@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-06 08:53:12 [lekeres_datum] => 2020-03-06 08:53:12 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-03-26 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 31107 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 79 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 16 [jelentkezes_num] => 16 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 ) ) )