Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 123434
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Szívesen dolgoznál egy nemzetközi hátterű, multinacionális cégnél, ahol lehetőséged lenne szakmai tudásod elmélyítésére, és ahol folyamatosan vehetnél részt kiemelkedő fejlesztési projektekben? Érdekel az automatizálás világa, az Ipar 4.0, és még releváns ismeretekkel is rendelkezel a témában?

Ha a fenti kérdésekre igen a válasz, és még angolul is jól kommunikálsz, várjuk jelentkezésed alábbi pozíciónkra!

Feladatok

Elvárások

Előny:

Amit kínálunk

[leiras_rovid] =>

[cim] => Funkcionális biztonságtechnikai mérnök [bersav] => [hely] => Borsod-Abaúj-Zemplén megye [hely_id] => 5 [telepules] => Miskolc [munkaido] => Teljes Munkaidő / Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => https://hu.trenkwalder.com/application?jobId=a0t4H00000sNOKtQAO [email] => z.szocs@trenkwalder.com [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => [kapcsolattarto] => Zsófia Szőcs [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-06-25 09:33:06 [lekeres_datum] => 2020-06-25 09:33:06 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49847 [kulso_id] => a0t4H00000sNOKtQAO [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 169 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49847 [munkak_num] => 437 [jelentkezes_num] => 495 [cegnev] => Trenkwalder Recruitment Kft [weboldal] => https://hu.trenkwalder.com/ [telefonszam] => 209199503 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49847 [vezeteknev] => Csizmadia [keresztnev] => András [felhasznalonev] => Trenkwalder [jelszo] => a607d8ca1af50b4d6ebf444b46793c7b [email] => infohungary@trenkwalder.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-03-24 12:34:45 [bejelentkezes_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [hirlevel_datum] => 2020-03-24 12:34:45 [updated_at] => 2020-03-27 09:27:56 [bounce] => ) ) )