Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 124267
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Megbízó partnerünk egy nemzetközileg elismert IT security szolgáltatásokat és megoldásokat nyújtó cég, amely a proxy alapú digitális kibervédelmi technológiák úttörője. Portfóliójuk fintech, IoT és felhő alapú biztonsági termékeik mellett, malware detection és API alapú gépi kommunikációs security termékeket is tartalmaz. Ezen túl identity és access management eszközöket is kínálnak. Növekedésüknek köszönhetően 6 fős Linux integrációs és support csapatuk új kollégát keres, aki érdeklődik az IT security területe iránt (proxy, tűzfalak, gateway termékek, malware detection) és tapasztalt nagy volumenű Linux rendszerek üzemeltetése ÉS/VAGY Linux integrációs projektek kivitelezése kapcsán.

Feladatok

Elvárások

Előnyt jelent:

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => Megbízó partnerünk egy nemzetközileg elismert IT security szolgáltatásokat és megoldásokat nyújtó cég, amely a proxy alapú digitális kibervédelmi technológiák úttörője. Portfóliójuk fintech, IoT és felhő alapú biztonsági termékeik mellett, malware detection és API alapú gépi kommunikációs security termékeket is [cim] => Linux mérnök [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XI. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => orsolya.juhasz@manuvia.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 06204109646 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Manuvia Expert Recruitment [kapcsolattarto] => Juhász Orsolya [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-10-15 17:45:06 [lekeres_datum] => 2020-10-15 17:45:06 [premium_datum] => 2020-11-15 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-11-15 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49740 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 241 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49740 [munkak_num] => 80 [jelentkezes_num] => 299 [cegnev] => Manuvia Expert Recruitment [weboldal] => https://manuviarecruitment.hu/ [telefonszam] => 36202888535 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49740 [vezeteknev] => Somsák [keresztnev] => Zsuzsa [felhasznalonev] => manuviarecruitment [jelszo] => 64bc7c9f5a40b7993ff5666346ff99aa [email] => Zsuzsa.Somsak@manuvia.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-29 14:16:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [hirlevel_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )