Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 126625
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Megbízó partnerünk egy amerikai tulajdonú vállalat, amely világszerte ér el sikereket innovatív zöld megoldásaival. Interdiszciplináris budapesti központjuk commissioning csapatába keresünk szakembert, aki számos nemzetközi lokáción zajló projektben venne részt.

Feladatok

Elvárások

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => Megbízó partnerünk egy amerikai tulajdonú vállalat, amely világszerte ér el sikereket innovatív zöld megoldásaival. Interdiszciplináris budapesti központjuk commissioning csapatába keresünk szakembert, aki számos nemzetközi lokáción zajló projektben venne részt. Feladatok Irányítástechnikai rendszerek teljeskörű tervezése [cim] => C&I Engineer [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => etele.szabo@manuvia.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 06307970509 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Manuvia Expert Recruitment [kapcsolattarto] => Szabó Etele [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-10-08 10:15:04 [lekeres_datum] => 2020-10-08 10:15:04 [premium_datum] => 2020-11-08 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-11-08 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49740 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 221 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49740 [munkak_num] => 61 [jelentkezes_num] => 167 [cegnev] => Manuvia Expert Recruitment [weboldal] => https://manuviarecruitment.hu/ [telefonszam] => 36202888535 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49740 [vezeteknev] => Somsák [keresztnev] => Zsuzsa [felhasznalonev] => manuviarecruitment [jelszo] => 64bc7c9f5a40b7993ff5666346ff99aa [email] => Zsuzsa.Somsak@manuvia.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-29 14:16:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [hirlevel_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )