Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 127203
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Megbízó partnerünk egy nemzetközileg elismert IT security szolgáltatásokat és megoldásokat nyújtó cég, amely a proxy alapú digitális kibervédelmi technológiák úttörője. Portfóliójuk fintech, IoT és felhő alapú biztonsági termékeik mellett, malware detection és API alapú gépi kommunikációs security termékeket is tartalmaz. Ezen túl identity és access management eszközöket is kínálnak. Jelenleg automatizált szoftver tesztmérnököt keresnek, aki az agilis fejlesztőcsapattal fog szorosan együtt dolgozni. Önálló véleményekre, ötletekre nyitott csapat, szakmai eszmecserék és nem utolsó sorban díjnyertes iroda várja a jelentkezőket.

Feladatok

Elvárások

Amit kínálunk

[leiras_rovid] => Megbízó partnerünk egy nemzetközileg elismert IT security szolgáltatásokat és megoldásokat nyújtó cég, amely a proxy alapú digitális kibervédelmi technológiák úttörője. Portfóliójuk fintech, IoT és felhő alapú biztonsági termékeik mellett, malware detection és API alapú gépi kommunikációs security termékeket is [cim] => Tesztautomatizáló mérnök [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => orsolya.juhasz@manuvia.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 06204109646 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Manuvia Expert Recruitment [kapcsolattarto] => Juhász Orsolya [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-14 13:28:15 [lekeres_datum] => 2020-09-14 13:28:15 [premium_datum] => 2020-10-14 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-10-14 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49740 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 107 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49740 [munkak_num] => 76 [jelentkezes_num] => 248 [cegnev] => Manuvia Expert Recruitment [weboldal] => https://manuviarecruitment.hu/ [telefonszam] => 36202888535 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49740 [vezeteknev] => Somsák [keresztnev] => Zsuzsa [felhasznalonev] => manuviarecruitment [jelszo] => 64bc7c9f5a40b7993ff5666346ff99aa [email] => Zsuzsa.Somsak@manuvia.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-29 14:16:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [hirlevel_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 [bounce] => ) ) )