Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 128486
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

munkalehetőséget kínálunk dinamikusan fejlődő német tulajdonú partnercégünknél

Mit ajánlunk?

Céges laptop és mobiltelefon,

Versenyképes bérezés és

Prémium juttatás várja egy megbízható, stabil hátterű cégnél, továbbá

Fejlesztéseken, továbbképzéseken vehet részt

Az alábbi feladatokban számítunk a segítségére:

Aktív részvétel a gyártó üzem folyamatos működésében

Az üzemekben működő gépek, berendezések állapotának ellenőrzése, rendszeres karbantartás megszervezése, a felmerülő hibák kijavítása

A karbantartó részleg (TMK) irányítása

A termeléshez szükséges segédberendezések tervezése, legyártatása

A termelőeszközök rendeltetésszerű használatának ellenőrzése

A munkavédelmi, technológiai előírások maximális betartása, betartatása

A gyártóegységek és az épületgépészeti berendezések leghatékonyabb energiafelhasználásának biztosítása

Beruházási projektekben való részvétel

A termelési folyamatok támogatása

Kapcsolattartás a cégvezetéssel és a német gyártás technológiai vezetővel

Kapcsolattartás külső szervizekkel

Elvárásaink a jelentkezésnél:

Gépészmérnök vagy üzemmérnök diploma

Haladó szintű CNC programozási gyakorlat

Legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Tárgyalóképes német nyelvtudás

MS Office ismeretek

B kategóriás jogosítvány

Vezetői rátermettség

Rendszerszemlélet

Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye: Böhönye

Munkaidő: 6:50-től 15:25-ig

A jelentkezéshez várjuk fényképes önéletrajzát

[leiras_rovid] => munkalehetőséget kínálunk dinamikusan fejlődő német tulajdonú partnercégünknél Mit ajánlunk? Céges laptop és mobiltelefon, Versenyképes bérezés és Prémium juttatás várja egy megbízható, stabil hátterű cégnél, továbbá Fejlesztéseken, továbbképzéseken vehet részt Az alábbi feladatokban számítunk a segítségére [cim] => Műszaki vezető [bersav] => [hely] => Somogy megye [hely_id] => 15 [telepules] => Böhönye [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => 05514@dologido.hrszoftver.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Viapan Dologidő Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-09-04 09:49:07 [lekeres_datum] => 2020-09-04 09:49:07 [premium_datum] => 2020-10-04 09:49:07 [lejarat_datum] => 2020-10-04 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 292 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 40 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 292 [munkak_num] => 52 [jelentkezes_num] => 7 [cegnev] => Viapan Dologidő Kft. [weboldal] => http://www.viapan.hu [telefonszam] => 205012582 [szamlazasicim] => 7400 Kaposvár 48-as Ifjúság Útja 42 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 292 [vezeteknev] => Kálmán [keresztnev] => Dóra [felhasznalonev] => dologido [jelszo] => 6147043f031db04b3c97d4c7492a7ce3 [email] => kalman.dora@viapangroup.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 145.236.103.192 [datum] => 2011-01-14 11:40:44 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:53:11 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-08-24 11:29:34 [bounce] => ) ) )