Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132657
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Elvárások

Pozíció leírása / feladatok

Do you want to shape our story with your personality, expertise and ambitions? At Hydro we are a global family of 35 000 people that extract, produce, shape and reuse the world’s most flexible and sustainable metal into infinite innovations and applications. Click here if you would like to read more about Hydro and our operations.

Fő feladatok:

Amit kínálunk

Van fizetés

Fizetett állás

Friss diplomás állás

végzettség

Ütemezés

Alapadatok

Munkavégzés helye

Székesfehérvár, Magyarország

[leiras_rovid] => Elvárások Felsőfokú végzettség vagy legalább 3 éves hasonló területen szerzett gyakorlat A minőségirányítási rendszerek ismerete Számítógép, valamint az MS Office szoftverek kezelésének ismerete Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete Pozíció leírása / feladatok Do you want to shape our story with your personality, [cim] => Quality Engineer [bersav] => [hely] => Fejér megye [hely_id] => 7 [telepules] => Székesfehérvár [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://zyntern.com/job/7705-quality-engineer [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => zyntern [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-09 09:55:12 [lekeres_datum] => 2020-10-09 09:55:12 [premium_datum] => 2020-11-08 09:55:12 [lejarat_datum] => 2020-11-09 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49889 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 34 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49889 [munkak_num] => 103 [jelentkezes_num] => 717 [cegnev] => zyntern [weboldal] => https://zyntern.com/ [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49889 [vezeteknev] => Balogi [keresztnev] => Attila, [felhasznalonev] => zynternworkline [jelszo] => 0da918abc4e30f1515ccee7575514c46 [email] => attila@zyntern.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-04-01 13:40:42 [bejelentkezes_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [hirlevel_datum] => 2020-04-01 13:40:42 [updated_at] => 2020-04-03 15:20:32 [bounce] => ) ) )