Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 132749
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Legalább 1 év tapasztalatod van riasztó-, tűzjelző-, kamera- rendszer szerelésben?

Riasztó-, kamera- és tűzjelző rendszerek telepítésével és karbantartásával foglalkozó cégünk keresi legújabb szerelő munkatársát, azaz az új köpeny nélküli hőst.

Kiváló referenciák

Hozzáértésünket megannyi  neves partner tesztelte, és bátran kijelenthetjük, hogy meg is elégedtek az általunk nyújtott szolgáltatással.

Szuper munkakörnyezet

Szívügyünknek érezzük, hogy kollégáinkkal megtalálva a közös hangsúlyt, egy olyan környezetet teremtsünk, ahová örömmel járunk be nap mint nap.

Remek juttatási csomag

Stabil, kiemelkedő munkabéren kívül, nálunk még 13. havi fizetést és hűségért járó bónuszt is elkönyvelhetsz, de fiatal céges autót is használatba vehetsz.

Jelentkezz, légy a csapatunk tagja, és biztosítsuk együtt mások biztonságát!

Mi a teljesítményt díjazzuk

Az alapbéren felül minden opcionálisan választható plusz munka különdíjazással kifizetésre kerül. Bónuszrendszerünknek köszönhetően, minden évben plusz egy, azaz 12+1 ledolgozott hónapot írunk jóvá számládon, továbbá mi a hűséget is bőkezűen megháláljuk.

Mindig van hova fejlődni

Belső és külső tréningeken vehetsz részt, illetve szakmai továbbképzésekkel szeretnénk az általunk nyújtott kiszolgálási színvonalat a lehető legmagasabb mértékre növelni. Ezeken kívül még a nyelvtudásod is fejlesztheted, évi több oktatáson való részvétellel.

Mit kínálunk?

Versenyképes, biztos bérezést

13. havi fizetést és bónuszokat

Fiatal, új céges autót

Fiatalos és barátságos munkakörnyezetet

Stabil és hosszú távú munkalehetőséget

Fejlődési lehetőséget és különféle képzéseket

Betanítást és továbbképzési lehetőséget

Mivel fogsz foglalkozni nálunk?

Biztonságtechnikai

riasztó-

tűzjelző-

kamera-

gyengeáramú

rendszerek karbantartásával és javításával.

Téged keresünk, ha

Rendelkezel legalább 1 év tapasztalatod van riasztó-, tűzjelző-, kamera- rendszer szerelésben

Van B kategóriás vezetői engedélyed

Van középfokú végzettséged

Jól kommunikálsz, könnyen barátkozol és létesítesz kapcsolatot

Előny, ha van B kategóriás vezetői engedélyed

Előnnyel indulsz, ha

Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel

Rendelkezel 1-2 év tapasztalattal biztonságtechnikai rendszerek területén

Gyors, talpraesett, de mindenekelőtt precíz vagy

Jó kommunikációs készségekkel vagy megáldva

Ahhoz, hogy ezt a legmagasabb szintre emeljük, Rád is szükségünk van!

Ha úgy érzed, készen állsz, ne habozz!

[leiras_rovid] => Legalább 1 év tapasztalatod van riasztó-, tűzjelző-, kamera- rendszer szerelésben? Riasztó-, kamera- és tűzjelző rendszerek telepítésével és karbantartásával foglalkozó cégünk keresi legújabb szerelő munkatárs át, azaz az új köpeny nélküli hőst. Kiváló referenciák Hozzáértésünket megannyi neves partner tesztelte [cim] => Riasztórendszer-szerelő – Budapest XVI. kerület [bersav] => [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XVI. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => https://ijob.hu/allasaink/riasztorendszer-szerelo-budapest-xvi-kerulet/?utm_source=workline&utm_medium=alap&utm_campaign=xvedelem_riaszto_rendszer_szerelo [email] => [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Ijob.hu [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 0 [feladas_datum] => 2020-10-12 09:44:57 [lekeres_datum] => 2020-10-12 09:44:57 [premium_datum] => 2020-11-11 09:44:57 [lejarat_datum] => 2020-11-12 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 50729 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 93 [direct_link] => [kompetenciak] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 50729 [munkak_num] => 15 [jelentkezes_num] => 11 [cegnev] => Ijob.hu [weboldal] => https://ijob.hu/ [telefonszam] => 704235697 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 50729 [vezeteknev] => Cser [keresztnev] => Annamária [felhasznalonev] => worklineijob [jelszo] => b22508062c4ddc7f91104aa7ed37e15d [email] => cs.annamaria@ijob.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-07-30 16:12:07 [bejelentkezes_datum] => 2020-07-30 16:12:07 [hirlevel_datum] => 2020-07-30 16:12:07 [updated_at] => 2020-08-04 14:42:40 [bounce] => ) ) )