Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 114003
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Data integrity irányelvek követése, bevezetése, és folyamatos fejlesztése a minőségellenőrzésben Data Integrity projekt vezetése, projektfeladatok koordinálása a laborvezetőkkel együttműködve A laboratóriumi vizsgálatok és dokumentációs tevékenységek során az előírásoknak való megfelelőség követése, ellenőrzése, folyamatos képzések biztosítása Közreműködés az eljárások kialakításában, műszerek beüzemelésében A feladatként megjelölt tevékenység határidőre való elvégzése az érvényes eljárások, utasítások a GMP és a biztonsági szabályok betartása mellett

Elvárások:

Vegyipari, gyógyszeripari, elsősorban analitikai tapasztalat Adatintegrirási követelmények ismerete Felhasználói szintű Ms Office tudás Szakirányú felsőfokú végzettség (vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész) Amit kínálunk Versenyképes bérezés Határozatlan idejű szerződés Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás Kedvezményes sportolási lehetőség Kollektív élet-, és balesetbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári tagság Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap Vállalati buszjáratok Budapest IV. kerületből, Őrbottyánból, Felsőgödről Éves egészségügyi szűrőprogram Előnyt jelent: GMP ismeret Klasszikus és/vagy műszeres analitikai ismeretek, gyógyszeranalitikai ismeretek Különösen gyógyszeripari minőségellenőrzésben megszerzett tapasztalat Gyógyszeripari laborgyakorlat Műszeres analitikia ismeretek (HPLC) Angol szakmai nyelvismeret Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem. A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik. [leiras_rovid] => [cim] => Adatintegritási szakértő [hely] => Pest megye [hely_id] => 14 [telepules] => Veresegyház [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => toth.lilla@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-26 09:57:32 [lekeres_datum] => 2020-03-26 09:57:32 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-21 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 30812 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 76 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 31 [jelentkezes_num] => 48 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 ) ) )