Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 105962
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Multinacionális hátterű, elektronikai profillal rendelkező stabil nagyvállalati partnerünk számára keresünk Analizáló mérnök munkatársat nagykőrösi munkavégzésre.

Elvárások:

Feladatok:

Amit megbízónk nyújt:

[leiras_rovid] => Multinacionális hátterű, elektronikai profillal rendelkező stabil nagyvállalati partnerünk számára keresünk Analizáló mérnök munkatársat nagykőrösi munkavégzésre. Elvárások: Minimum középiskolai végzettség 1 év mérnökségi tapasztalat 1 év elektronikai területen szerzett tapasztalat Angol nyelv ismerete Feladatok: A [cim] => Analizáló mérnök [hely] => Pest megye [hely_id] => 14 [telepules] => Nagykőrös [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => gulyas.timea@viapan.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => default [hirdeto] => Dologidő Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-17 10:08:55 [lekeres_datum] => 2020-03-17 10:08:55 [premium_datum] => 2020-04-17 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-17 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 292 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 219 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 292 [munkak_num] => 102 [jelentkezes_num] => 113 [cegnev] => Dologidő Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => 7400 Kaposvár 48-as Ifjúság Útja 42 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 292 [vezeteknev] => Miseta [keresztnev] => Gábor [felhasznalonev] => dologido [jelszo] => 6147043f031db04b3c97d4c7492a7ce3 [email] => miseta.gabor@dologido.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 145.236.103.192 [datum] => 2011-01-14 11:40:44 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:53:11 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )