Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 112830
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Műszaki segédletek készítése CAD tervező szoftverben a megadott mérnöki leírás alapján Kapcsolattartás a gyáregység különböző részlegeivel Riportok készítése

Elvárások:

Technikusi végzettség 2-3 év releváns szakmai tapasztalat Középszintű angol nyelvtudás AutoCAD program ismerete MS Office felhasználói szintű ismerete Ami kínálunk Modern és nemzetközi munkakörnyezet Támogató és változatos cégkultúra Versenyképes jövedelem Partnercégünk az ország egyik meghatárózó autóipari-és szénszálgyártó multinacionális vállalatának nyújt mérnöki szolgáltatásokat. Jelen esetben a Toray Kft. gyártósorának telepítését, üzemeltetését illetve karbantartását fogja végezni. [leiras_rovid] => [cim] => CAD rajzoló [hely] => Komárom-Esztergom megye [hely_id] => 12 [telepules] => Nyergesújfalu [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => misalek.kata@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => Humán Centrum Kft [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-09 06:41:53 [lekeres_datum] => 2020-03-09 06:41:53 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-03-31 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 114 [kulso_id] => 30577 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 54 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 114 [munkak_num] => 21 [jelentkezes_num] => 12 [cegnev] => Humán Centrum Kft [weboldal] => www.humancentrum.hu [telefonszam] => 3618770902 [szamlazasicim] => 1075 Bp Holló u. 3-9 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 114 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => humancentrum [jelszo] => a994a8e255328cd7f8872e020b385613 [email] => _info@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.119.26 [datum] => 2009-10-01 15:55:01 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 12:57:45 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:37:16 ) ) )