Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 114000
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Fiókhálózati tervtár ellenőrzése, aktualizálása Adatszolgáltatási, jelentési kötelezettségek teljesítése Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal, társosztályokkal A fiókhálózat műszaki üzemeltetésével foglalkozó szakemberek támogatása Meglévő létesítmények felújításának, átalakításának, koordinációjának támogatása

Elvárások:

Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony Folyamatban lévő építészeti tanulmányok Erős középfokú angol nyelvtudás MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete Kreatív és ügyfélközpontú gondolkodás Azonnali munkakezdés Pozíció hosszú távon (min. 6 hónap) történő vállalása Munkaidő Hétfőtől péntekig, 8:00 és 18:00 között, rugalmasan végezhető diákmunka Heti 30-40 óra vállalása, napi 6-8 órában Amit kínálunk Bruttó 1450 Ft/óra diákbér Megszerezheted szakmai gyakorlatodat Segítséget nyújtunk releváns szakdolgozatod elkészítésében, akár külsős konzulensként Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet A munkavégzés helye az összes közegészségügyi előírásnak megfelel. Előnyt jelent: Felsőfokú angol nyelvtudás Felsőfokú építész végzettség Az UniCredit Bank Hungary Műszaki Üzemeltetési területe felelős az üzemeltetési és beruházási tevékenységek átfogó és költséghatékony biztosításárért, a lehető legmagasabb szolgáltatási színvonal nyújtása mellett, a Bank hatékonyságának növelése és versenyelőnyhöz juttatása érdekében. A terület az Ingatlangazdálkodási osztály része, közvetlen felügyeletét az Ingatlangazdálkodás vezetője látja el. Jelentkezés Amennyiben felkeltette érdeklődésed ez a diákmunka, akkor légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, csatold fényképes önéletrajzodat, majd kattints a "Jelentkezem" gombra. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden. [leiras_rovid] => [cim] => Ingatlanprojekt gyakornok [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest XIII. kerület [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => remenyi.kalman@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [lekeres_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-22 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 31271 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 29 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 59 [jelentkezes_num] => 7 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 ) ) )