Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 112373
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Magyar tulajdonú, közel 100 fős, információ biztonsággal, titkosított mobilkommunikációval, illetve IT üzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk széleskörű szoftverfejlesztési és rendszerüzemeltetési technológiai palettával rendelkezik, amelyeket az adott projektekhez és egyéni üzleti igényekhez igazodva alkalmaznak.
Partnerünk számára jelenleg Linux rendszertámogató mérnök kollégát keresünk, aki a jelenleg 17 fős üzemeltetési csapat tagjaként részt vesz majd a nagyvállalati infrastruktúra üzemeltetésében, fejlesztők támogatásában, valamint integrációs projektekben.

Feladatok:

Elvárások:

Előny:

Amit kínálunk:

[leiras_rovid] => Magyar tulajdonú, közel 100 fős, információ biztonsággal, titkosított mobilkommunikációval, illetve IT üzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk széleskörű szoftverfejlesztési és rendszerüzemeltetési technológiai palettával rendelkezik, amelyeket az adott projektekhez és egyéni üzleti igényekhez igazodva alkalmaznak. [cim] => Linux mérnök [hely] => Budapest [hely_id] => 1 [telepules] => Budapest VI. kerület [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => workline.hu [email] => zsuzsa.somsak@manuvia.com [email_lathato] => 1 [telefon] => 06202888535 [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Manuvia Expert Recruitment [kapcsolattarto] => Somsák Zsuzsanna [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-04-07 12:22:31 [lekeres_datum] => 2020-04-07 12:22:31 [premium_datum] => 2020-05-07 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-05-07 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 49740 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 59 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 49740 [munkak_num] => 54 [jelentkezes_num] => 43 [cegnev] => Manuvia Expert Recruitment [weboldal] => https://manuviarecruitment.hu/ [telefonszam] => 36202888535 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 49740 [vezeteknev] => Somsák [keresztnev] => Zsuzsa [felhasznalonev] => manuviarecruitment [jelszo] => 64bc7c9f5a40b7993ff5666346ff99aa [email] => Zsuzsa.Somsak@manuvia.com [tipus] => 2 [ipaddress] => 178.48.26.193 [datum] => 2020-01-29 14:16:54 [bejelentkezes_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [hirlevel_datum] => 2020-01-29 14:16:54 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )