Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113698
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Francia tulajdonban lévő, stabil háttérrel rendelkező, elektronikai partnercégünkhöz hirdetünk felvételt hosszú távra, a következő munkakörre:

Minőségbiztosítási technikus

Ezek lesznek a feladataid:

Gyártási folyamatok ellenőrzése

Megelőző, javító intézkedések bevezetése, működtetése

Minőségi reklamációk kivizsgálása, válaszadás a vevőnek

Aktív együttműködés a vállalat más szervezeti egységeivel

Ellenőrzési utasítások készítése, bevezetése

Auditokra való felkészülés, azokon való részvétel

Jelentkezz, ha rendelkezel a következőkkel:

Középfokú vagy technikusi végzettség, műszaki végzettség előnyt jelent

Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat

Középfokú angol nyelvtudás

MS Office felhasználói szintű ismerete

Határozott fellépés

Kiváló problémamegoldó képesség

Stressztűrő képesség

Mit ajánlunk?

Rugalmas munkaidő

Szakmai fejlődési lehetőség, betanítás, továbbképzések,

Hosszú távú, biztos munkahely,

Kiemelt összegű havibér,

Cafeteria,

Vállalati bónusz a havi eredmények alapján minden hónapban,

13. havi fizetés decemberben,

Munkába járás támogatása,

Törzsgárda jutalom a munkában eltöltött évek után,

Dolgozói ajánlás jutalom,

Költözés esetén a regisztrált álláskeresők albérleti támogatást igényelhetnek

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Amennyiben úgy érzi, hogy váltana és kipróbálná magát egy dinamikusan fejlődő vállalatnál, úgy kérem, küldje el önéletrajzát

[leiras_rovid] => Francia tulajdonban lévő, stabil háttérrel rendelkező, elektronikai partnercégünkhöz hirdetünk felvételt hosszú távra, a következő munkakörre: Minőségbiztosítási technikus Ezek lesznek a feladataid: Gyártási folyamatok ellenőrzése Megelőző, javító intézkedések bevezetése, működtetése Minőségi reklamációk [cim] => Minőségbiztosítási technikus [hely] => Somogy megye [hely_id] => 15 [telepules] => Kaposvár [munkaido] => Teljes Munkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => 05544@dologido.hrszoftver.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 2 [logo] => [hirdeto] => Dologidő Kft. [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 1 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-24 09:48:48 [lekeres_datum] => 2020-03-24 09:48:48 [premium_datum] => 2020-04-23 09:48:48 [lejarat_datum] => 2020-04-24 00:00:00 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 292 [kulso_id] => [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 101 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 292 [munkak_num] => 64 [jelentkezes_num] => 32 [cegnev] => Dologidő Kft. [weboldal] => [telefonszam] => 0 [szamlazasicim] => 7400 Kaposvár 48-as Ifjúság Útja 42 ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 292 [vezeteknev] => Miseta [keresztnev] => Gábor [felhasznalonev] => dologido [jelszo] => 6147043f031db04b3c97d4c7492a7ce3 [email] => miseta.gabor@dologido.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 145.236.103.192 [datum] => 2011-01-14 11:40:44 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:53:11 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 0000-00-00 00:00:00 ) ) )