Array
    [0] => Array
            [Munkak] => Array
                    [id] => 113973
                    [pozicio] =>
                    [leiras] =>

Feladatok:

Gépbeállítási paraméterek gyűjtése, ellenőrzés Oktatások, tréningek tartása operátoroknak, karbantartóknak Egypontos leckék készítése Gépadatok elemzése Prezentációk készítése és tartása angol nyelven, akár senior management részére is

Elvárások:

Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (legalább még egy évig) Felhasználói szintű MS Office ismeretek Középszintű angol nyelvtudás Önálló, felelősségteljes munkavégzés Munkaidő Min. heti 25-30 órában vállalható vállalható gyakornoki állás Hosszú távú diákmunka Hétfő és péntek között 7:00-15:00 óráig Tervezett kezdési lehetőség április/május Amit kínálunk Bruttó 1500 Ft/óra diákbér Vezető gyógyszeripari cég nemzetközi háttérrel Skype interjú Vezetői engedéllyel otthoni munkavégzés lehetősége Szakmai gyakorlat igazolása Felújított, kellemes munkakörnyezet Céges buszjárat Fiatalos, támogató csapat Emberközpontú, célorientált vezetés Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem. A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik. Szeretnél Te is részese lenni ennek a csapatnak? A jelenleg kialakult egészségügyi helyzetben is számítunk a jelentkezésedre. Skype interjú, a munkahelyen gondos odafigyelés és adott esetben, vezetői engedéllyel otthoni munkavégzési lehetőség vár a betanulás után.. Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen. [leiras_rovid] => [cim] => Műszaki megbízhatósági gyakornok [hely] => Pest megye [hely_id] => 14 [telepules] => Veresegyház [munkaido] => Részmunkaidő [hits] => 0 [url] => [email] => toth.lilla@minddiak.hu [email_lathato] => 1 [telefon] => [ismerteto] => [premium] => 0 [logo] => [hirdeto] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [kapcsolattarto] => [aktiv] => 1 [lejart] => 0 [belso] => 1 [feladas_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [lekeres_datum] => 2020-03-26 09:57:25 [premium_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [lejarat_datum] => 2020-04-16 23:59:59 [munkaoldal_id] => 0 [munkaado_id] => 68 [kulso_id] => 30896 [iframe] => [self_id] => [stat_view_num] => 26 [direct_link] => ) [Munkaltatok] => Array ( [id] => 68 [munkak_num] => 65 [jelentkezes_num] => 5 [cegnev] => MIND-DIÁK SZÖVETKEZET [weboldal] => https://www.minddiak.hu/ [telefonszam] => 3612678686 [szamlazasicim] => - ) [Munka_kliensek] => Array ( [id] => 68 [vezeteknev] => Ildikó [keresztnev] => Schneider [felhasznalonev] => minddiak [jelszo] => 496000f469cf617ab439abd287920090 [email] => _schneider.ildiko@humancentrum.hu [tipus] => 2 [ipaddress] => 81.182.209.154 [datum] => 2009-05-28 11:23:29 [bejelentkezes_datum] => 2013-02-19 13:59:12 [hirlevel_datum] => 0000-00-00 00:00:00 [updated_at] => 2020-03-02 14:39:26 ) ) )